Септембар 2020

Јавне набавке

1. Јавна набавка превоз ученика 2015 године: Позив за подношење понуда - превоз 2015 и Конкурсна документација - превоз 2015
2. Јавна набавка екскурзија ученика 2015 године: Позив за подношење понуда - екскурзија 2015 и Конкурсна документација - екскурзија 2015
3. Поновљени поступак - Јавне набавке превоз ученика 2015 године:Обавештење о обустави постука,  Позив за подношење понуда поновљени поступак - превоз 2015 и Конкурсна документација поновљени поступак - превоз 2015
4. Јавна набавка дрва-ЈУН 2015 године: Позив за подношење понуда - дрва 2015  и Конкурсна документација - дрва 2015
5. Оглас за прикупљање понуда за извођење екскурзије ученика од I-VIII разреда у школској 2015/2016. години и упутство за формирање понуда
6. Оглас за прикупљање понуда за превоз ученика у 2016. години и упутство за формирање понуда
7. Јавна набавка дрва - ЈУН 2016: Позив за подношење понуда - дрва 2016, Конкурсна документација  - дрва 2016 и Одлука о додели уговора - дрва 2016
8. Оглас за прикупљање понуда за превоз ученика и упутство за формирање понуда - 2017,
9. Оглас за прикупљање понуда за извођење екскурзије и упутство за формирање понуда - 2017
10. Јавна набавка дрва ЈУН 2017: Позив за подношење понуда - дрва 2017, Конкурсна документација - дрва 2017
11. Јавна набавка превоз ученика 2019 године: Позив за подношење понуда -превоз 2019 и Конкурсна документација превоз 2019